День українського добровольця – день мужності, самопожертви та справжнього патріотизму. Ця дата нагадує нам про людей, які свідомо стали на захист Батьківщини, не вагаючись віддали свої сили, а інколи й життя, заради миру та свободи.
педагоги допомогли дітям зрозуміти, хто такі добровольці, чому вони є героями нашого часу. Учні переглядали презентації, обговорювали значення цього дня, відгадували тематичні загадки, працювали з інтерактивними завданнями та разом із учителями складали асоціативний ряд до слова «доброволець». Також було проведено виставку малюнків «Доброволець очима дітей».
Вшановуючи тих, хто став на захист України за покликом серця, ми виховуємо у молодому поколінні патріотизм, гордість за своїх захисників і віру в незламність нашої країни.
Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття
І голос твій нам душі окриля!
Востане у новій красі, проживши лихоліття
Твоя, Тарасе, звільнена земля…
Тарас Шевченко… Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу. Він залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.
З нагоди відзначення 211-річниці славетного Кобзаря у нашому закладі освіти організовано і проведено такі заходи:
- читання віршів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»;
- перегляд відеороликів: «Таємниці генія Шевченка», «Великий Кобзар»;
- вікторина «Чи добре я знаю Шевченка?»;
- виставка малюнків до творчості Кобзаря;
- години спілкування: «Буде тобі, враже, як Шевченко скаже!».
Його твори не втратили своєї актуальності і в наш тривожний час, коли український народ веде запеклу боротьбу проти російської агресії. Сьогодні у творах Шевченка знаходимо силу, віру та наснагу.
Сьогодні, 25 лютого, день народження славетної української поетеси – Лесі Українки. Краса її поезії зачаровує та надихає, викликає шквал емоцій.
З нагоди відзначення Дня народження Лесі Українки у Новосілківській гімназії було проведено такі заходи, як: учні початкової школи зробили флешмоб читання поезії видатної поетеси, учні 9 класу заповнювали імпровізовану сторінку у Facebook, здобувачі освіти 5-9 класів підготували виховний захід «Ти себе Українкою звала».
Леся Українка – це геніальна поетеса, про яку потрібно пам’ятати і передавати здобутки її творчої спадщини наступним поколінням.
Три роки. 1095 днів. 260 280 годин.
Саме стільки триває повномасштабна війна, що назавжди змінила Україну та кожного з нас. Три роки наші незламні воїни захищають нас від навали, тримають небо, землю і свободу. Всі ми стали згуртованішими, сильнішими, навчилися жити в умовах війни. Але ніколи не забудемо тих, хто загинув захищаючи нашу Батьківщину.
У гімназії було проведено такі заходи, як: бесіди « Що для вас означає війна?», «Після перемоги я...», перегляд презентації до 1095 днів війни. «Три роки незламності: Україна у боротьбі», перегляд різних тематичних відео з подальшим обговоренням, виконання різних вправ «Афоризми на слово ВІЙНА», «Слова, які змінила війна», «Волонтер, хто він такий».
Україна — це ми. Єдині. Сильні. Незламні.